Küçük Prenses

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma MauroME Games
Kız çocuklarının ilgisini çekecek olan bu harika oyunda pek çok özellik bulunmakta.

 Kız çocuklarını eğlendirecek anneleri memnun edecek ve evde huzuru sağlayacak olan bu giyinme oyunu çok muhteşem. Oyunun içinde bulunan çeşit çeşit kıyafetler, takılar ve daha pek çok şey oyunu cazip ve renkli kılmakta. Kız çocuklarının dikkatini çekmeyi başaracak olan bu harika oyun ile hem zaman çok eğlenceli hem de çok tarz geçecek. Birbirinden farklı bölümlere sahip olan bu oyunu sizler gibi kızlarınız da beğenecek. Küçük yaş grubuna hitap eden bu oyun özellikleri ile de onların gelişimini destekleyicidir.

 Oyunun içinde şarkılar, görseller birbirinden farklı bölümler ve daha sayılamayacak kadar çok sürpriz bulunmakta. Çocukları hiç bir şekilde olumsuz etkilemeyecek olan bu oyun aksine onların bazı şeyleri çok daha kolay kavramalarını sağlayacak. Her şekilde çocuklara verilen bu oyunun içinde fırsatlar sınırsız. Anne ve babalar siz de kız çocuklarınızı biraz daha mutlu görmek ve onların ilgisini çekmek istiyorsanız bu oyuna mutlaka bir göz atmalısınız. 

 İşte çocukları kendine çekecek olan bu mükemmel fırsat sizler için üretildi. Üstelik tamamen ücretsiz olan bu yepyeni oyun çocukların vazgeçilmezi olacak. Size düşen görev ise bu oyunu hemen ve hiç zaman kaybetmeden hemen indirip çocuklarınıza göstermek. Acele edin...

Küçük Prenses indir